۱۵ دقیقه طلایی - ورزش برای افراد با مشغله زیاد

ورزش مخصوص افراد با فرصت کم. اگر دچار کبود وقت هستید و مشغله شما زیاد است و نمی‌توانید زمان زیادی را به ورزش کردن اختصاص دهید، این برنامه مخصوص شما است. با فقط ۱۵ دقیقه ورزش در روز به زندگی خود شادابی بیشتری ببخشید.

NTC

شما برای استفاده از این تمرینات می‌بایست ابتدا اپلیکیشن تمرینی نایک را که لینک‌های آن در زیر آمده است، نصب کرده و در آن ثبت نام کنید. سپس با کلیک بر روی هر یک از تمرینات برنامه، به اپلیکیشن هدایت می‌شوید. استفاده از این برنامه و تمام تمرینات خانه فیتنس رایگان بوده و رایگان باقی خواهد ماند.

برنامه تمرینی:

در این برنامه شما به مدت چهار هفته و هفته‌ای چهار مرتبه تمرین می‌کنید. مدت زمان تمام تمرینات این برنامه زیر ۱۵ دقیقه می‌باشد، در نتیجه فرصت زیادی از شما نمی‌گیرد. حرکات کششی نیز در هر هفته در این برنامه گنجانده شده است تا بتوانید به خوبی ریکاوری انجام دهید.

مشاهده جدول برنامه‌ها برای اعضای وب‌سایت امکان پذیر است. برای عضویت رایگان یا ورود به حساب کاربری خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید

روز اول

روز دوم

روز سوم

روز چهارم

فراموش نکنید که پس از انجام هر تمرین در چک لیست زیر، تیکی که در کنار تمرین قرار گرفته است را بزنید تا آمار تمرینات انجام شده خود را داشته باشید

برنامه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

به اشتراک گذاری بر روی telegram
Telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
WhatsApp
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
LinkedIn
به اشتراک گذاری بر روی facebook
Facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
Twitter
به اشتراک گذاری بر روی email
Email
[clean-login]

لطفا تیک "به یاد داشته باش" را فعال کنید